BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elcsúszott az olajon a Nasdaq

Míg a blue chipek jól teljesítettek a New York-i értéktőzsde pénteki kereskedésében, addig a technológiai részvényeket tömörítő Nasdaq komolyat esett a magas olajárak szította növekedési aggályok miatt.

2004. május 17. hétfő, 08:29

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az olaj hordónkénti ára 21 éve nem látott magasságokba emelkedett, és az emiatt kialakult nyugtalanság is hozzájárult, hogy a fontosabb mutatók mindegyike folytatatta harmadik hete tartó vesztő szériáját, melynek során egyszer sem sikerült pénteken magasabban zárni, mint egy héttel korábban.
A Dow Jones pénteken 0,02 százalékos emelkedéssel 10012,87 ponton zárt, a Standard & Poor's 500 Index 0,07 százalékot esett, a legnagyobbat, 1,13 százalékot a Nasdaq bukta.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet