BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megjavult az Allianz rosszcsont leánya

Másfél évnyi veszteséges periódus után az első negyedévben ismét nyereséges volt a Dresdner Bank, az Allianz csoport eddigi fekete báránya.

2004. május 5. szerda, 11:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Árbevételét tekintve Európa legnagyobb biztosítótársasága arról számolt be, hogy a drezdai bank 650 millió eurós nyereséget termelt az év első három hónapjában, meghaladva ezzel az elemzői előrejelzéseket. Az Allianz még 2001-ben vette meg 24 milliárd euróért a bankot, és 2002 vége óta küzdött azért, hogy ismét nyereségessé tegye.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet