Visszavonta a Mol Rt. igazgatósága (it) azt az alapszabálymódosítási javaslatot, amely szerint az alaptőke 50 százalékos felemelésre kért volna felhatalmazást a közgyűléstől. Az indoklásban elhangzott, hogy túl kevés tulajdonos van jelen - az alaptőke alig több mint 50 százalékát képviselik - miközben az it azt szeretné, hogy a részvényesek minél szélesebb köre támogassa a tervet.
