BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Még több lesz az OTP-osztalék

Több lesz az OTP június 14-től kifizetendő osztaléka a már ismertté vált 60 forintnál - derült ki az OTP közgyűlésén.

2004. április 29. csütörtök, 12:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A társaság ugyanis megnöveli az összeget a saját részvényekre eső, ki nem fizetendő osztalékkal, minek folytán - mint Csányi Sándor elnök-vezérigazgató szavaiból kiderült - , papíronként körülbelül 64 forintra számíthatnak a részvényesek. (A végleges szám attól is függ, hogy június 14-én mennyi saját részvénye lesz az OTP-nek, de nagy eltérés nem valószínű.)

Korányi Tamás G.
Korányi Tamás G.

Ez is érdekelhet