Az áramszolgáltató társaság árbevétele 13,4 százalékkal növekedett, az értékesített villamos energia mennyisége 1,1 százalékkal csökkent, a hálózati veszteség 1,5 százalékponttal 10,3 százalékra mérséklődött. Az üzemi profit 15,6 milliárd forintra gyarapodott 13 milliárdról, a pénzügyi műveletek milliárdos mínusza 150 millió forintra mérséklődött. Az adózás előtti profit 15,1 milliárd lett, ez részvényenként közel 2500 forint, azonban az átlagosnál jóval magasabb arányú fizetendő adót mutatott ki a társaság. Ha a tavalyi kifizetési hányadot tartja a budapesti áramszolgáltató, akkor részvényenként akár 1850-1900 forintnyi osztalékra is számíthatnak a részvényesek.
