Az utolsó három hónapban 2,7 milliárd forinttal sikerült veszteségeit hízlalnia a győri cégnek, s így a tavalyi évet egy tetszetős, 7,255 milliárd forintos veszteséggel zárta. Bár az optimista hangvételben írt gyorsjelentés igykeszik a pozitívumokat kiemelni 2003-mal kapcsolatban, azonban az igazat megvallva ilyen kevés akadt. A dollár mélyrepülése, az amerikai piac nehézségei egyaránt sújtották a gépgyártó céget. Az utolsó negyedév egyébként üzemi szinten az előző háromhoz képest kiegyensúlyozott képet mutatott, a másfélmilliárdos operatív mínusz nem jelent jelentős eltérést az év korábbi időszakához képest.
A veszteségből egyébként a jelentés szerint nagyjából 1,9 milliárd forint volt betudható a belső átstruktúrálásnak. Az utolsó negyedév nagy mínusza a cég szerint a novemberben és decemberben hirtelen 40 százalékkal megugró gyártási volumen számlájára írható, egyes kulcsgépek meghibásodása és a növekvő megrendelések miatt jelentős túlmunka vált szükségessé. Magas volt a selejtarány a piacfejlesztés kapcsán bevezett új termékeknél. Az új termékek próbagyártása - elsősorban a katonai járművek, s az új európai és amerikai alkatrészmegrendelések - során magas volt a selejtarány, s a költségek is jelentősen nőttak ennek kapcsán. Ez az egyébként minden gépipari társaság esetében érthető indok baljósan cseng annak fényében, hogy a piac jórészt a honvédségi szállítások kapcsán táplál még valami halvány optimizmust a cég jövőjéről.
A pénzügyi eredmény is siralmas, 3 milliárddal dagasztotta a mínuszt, a magyaráztaból nehezen kihámozható okok között a fedezeti ügyletek év végi átértékelése is szerepel, azonban nyilván a kamatterhek is jelentős részt kapnak az elkeserítő adat kialakulásában. (A rövid hitelek nagysága 8,7, a hosszú kötelezettségeké 3,8 milliárd forintra rúg.)
