A kereskedők szerint "mackós" hangulat uralkodott a piacon, amit egyrészt a kedvetlen amerikai tőzsdéknek, másrészt a dollár/jen árfolyam körüli növekvő aggodalomnak köszönhettek.
Ideges kereskedés jellemezte a tokiói brókereket, s kedélyüket sem a közelgő G-7 tanácskozás, sem pedig a Toyota Motor Corp. igen jó negyedéves eredménye sem tudta megnyugtatni. Így a Nikkei ma csekély, 0,17 százalékos növekedés mellett 10 464,60 ponton zárt.
2004. február 5. csütörtök, 08:22

A kereskedők szerint "mackós" hangulat uralkodott a piacon, amit egyrészt a kedvetlen amerikai tőzsdéknek, másrészt a dollár/jen árfolyam körüli növekvő aggodalomnak köszönhettek.