A bankok azonban sok esetben az adategyeztetésre szóló felhívást csak októberben postázták, ráadásul a számlatulajdonosnak személyesen kellett megjelenni ami egyes bankfiókokban tumultuózus jelenetekhez vezetett.
A parlament azonban tegnap módosította a határidőt. Az adategyeztetés továbbra is kötelező lesz, ám azt elegendő 2004 áprilisáig elvégezni, s a számlatulajdonosok pedig meghatalmazott útján is elvégezheti azt - írja a Népszabadság.
