A Nikkei egy százalékkal kapaszkodott ma magasabbra, záráskor 10170 ponton állt. Az emelkedés elsősorban a jól teljesítő chip-részvényeknek volt köszönhető.
Az előző héthez képest viszont két százalékkal alacsonyabban zárt a Nikkei, a mutató leginkább az erős jen-gyenge dollár párosítást szenvedte meg.
