BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Padlóra küldte a tőzsdét az MNB, zuhan az OTP

Masszív eladási hullámot indított el a kamatemelés a tőzsdén, az irányadó index 9 100 pont alá, 9 084 pontra zuhant, valamivel több, mint egy órával nyitás után.

2003. november 28. péntek, 10:21

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az OTP-papírok alól mintha kirántották volna a talajt, a bakrészvények már több mint 90 forintot, 4 százalékot veszítettek értékükből.
A Mol részvényei 45 forintos veszteséggel forognak, a Matáv papírok 10 forinttal lettek olcsóbbak. A Richter iránt alig mutatkozik érdeklődés, így a papír kurzusa stagnál.
Jelentős emelkedést egyedül a Brau-papírok könyvelhetnek el, az ajánlat felfüggsztésének hírére 400 forinttal drágult a sörgyári papír.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet