Mivel a szállítói és rendszerirányítói engedélyes cégek más engedéllyel nem rendelkezhetnek, ezért a Molnak is ki kell szerveznie ilyen leányvállalatait, a hamarosan esedékes közgyűlésen így vélhetően felállítják az olajcég saját szállítói és rendszerirányítói cégét. Kiszervezés vár a Mol tárolói engedélyes vállalkozására is - mondta Hatvani.
