BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kiszervezi cégeit a Mol

Egyelőre hat fogyasztó jelezte a Magyar Energia Hivatalnak, hogy kilépne a 2004. január elsejével megnyíló szabad földgázpiacra - mondta Hatvani György helyettes államtitkár egy mai konferencián.

2003. november 20. csütörtök, 12:02

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mivel a szállítói és rendszerirányítói engedélyes cégek más engedéllyel nem rendelkezhetnek, ezért a Molnak is ki kell szerveznie ilyen leányvállalatait, a hamarosan esedékes közgyűlésen így vélhetően felállítják az olajcég saját szállítói és rendszerirányítói cégét. Kiszervezés vár a Mol tárolói engedélyes vállalkozására is - mondta Hatvani.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet