BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Félmilliárd feletti Fotex-veszteség

A Fotex vesztesége ugyan a harmadik negyedév végén is meghaladta a fél milliárd forintot, ám a féléves adatokhoz képest jelentősen javult a cég pozíciója.

2003. november 14. péntek, 09:22

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az utolsó negyedévben sikerült feltornázni az eladási mutatókat, így az első kilenc hónap kumulált forgalma már csak 9 százalékkal marad el a bázisidőszakétől. Az első két negyedév 300-300 milliós vesztesége után a harmadik negyedévet száz milliós nyereséggel zárta a cég, így nettó vesztesége 509 millió forintra csökkent.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet