Eséssel kezdte a hetet a BÉT részvényindexe: a BUX a hétfői nyitásban 9036,49 ponton, pénteki értékénél 19,49 ponttal alcsonyabban állt. A vezető papírok közül az OTP és a Mol fél százalék körüli mínusszal nyitott, a Matávra és a Richterre egyelőre nem kötöttek üzletet. Az áramszolgáltató papírok gyengülnek.
