A reggel még vaskos mínuszban álló blue chipek megindultak felfelé, a nyitásban 300 forintos Richter-veszteség mostanra 90 forintra mérséklődött. Pénteki ára felett forog már az OTP és a Matáv is, előbbi 20, utóbbi egy forinttal erősödött. Lassult viszont a Mol papírok drágulásának üteme, az olajipari részvényért már csak 5 forinttal fizetnek többet, mint pénteken. Alacsony forgalom mellett drágult száz forinttal az Egis, a kisebbik gyógyszergyár részvényei jelenleg 8850 forinton cserélnek gazdát.
A Brau-papírok jegyzése az ajánlati árra, 12 800 forintra zuhant.
