BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szeptember 11: eltűnnek a Mol papírok

A szeptember 11-től november 10-ig tartó időszakban nyújthatják meg papírjaikat a Mol-tulajdonosok, azokat ugyanis fizikai részvényből dematerializálttá alakítják át.

2003. szeptember 4. csütörtök, 09:05

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szeptember 11-től november 10-ig nyújthatják be dematerializálásra nyomdai úton előállított papírjaikat a Mol-részvényesek - döntött a közgyűlés határozatának megfelelően a cég igazgatósága. A fizikai részvények november 11-től érvénytelenek, a helyettük kibocsátott papírokat az olajipari társaság a tőzsdén értékesíti.
Az igazgatóság javasolja a nyomdai uton előállított papírt birtoklóknak, hogy az esetleg még részvényeiken lévő osztalékszelvényeket váltsák be, amit a Postabank fiókjaiban tehetnek meg.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet