Szeptember 11-től november 10-ig nyújthatják be dematerializálásra nyomdai úton előállított papírjaikat a Mol-részvényesek - döntött a közgyűlés határozatának megfelelően a cég igazgatósága. A fizikai részvények november 11-től érvénytelenek, a helyettük kibocsátott papírokat az olajipari társaság a tőzsdén értékesíti.
Az igazgatóság javasolja a nyomdai uton előállított papírt birtoklóknak, hogy az esetleg még részvényeiken lévő osztalékszelvényeket váltsák be, amit a Postabank fiókjaiban tehetnek meg.
