A hét elején még 18 ezer forint alatt jegyzett gyógyszergyári részvény piaca erős vételi nyomás alatt van a nyitás óta, a papírért már szerdai áránál 650 forinttal többet 19 ezer forintot fizetnek. A zuhanó Matáv kivételével jól teljesít a többi blue-chip is, a Mol papírokat 70, az OTP-t 27 forinttal tegnapi ára felett jegyzik.
