A cég egyedül az európai régióban tudta növelni árbevételét. A német piacon a folyamatok továbbra sem a várakozásoknak megfelelően alakultak, ám az Ausztriából, Olaszországból, Svájcból és a Skandináv régióból érkező megemelkedett bevételek ezt sikeresen ellensúlyozták.
A kormányzati megrendelések visszaesése és a gyenge dollár miatt közel harmadával esett az amerikai piacról származó bevétel, Japánban pedig az egy évvel korábbinál 0,6 százalékkal kisebb forgalmat generált a cég. Az árbevétel összességében 0,6 százalékkal csökkent, ám mivel a szigorú költségkontrolnak köszönhetően a társaság kiadásai 11,4 százalékkal mérséklődtek, a Graphisoft a tavalyi 756 ezer eurós veszteség után az idei első félévben 1,577 millió eurós nyereségről adhatott számot.
