A nyitásban még veszteségeket mutató BUX tegnapi záróértéke fölé küzdötte magát, jelenleg 8231 ponton áll. A félévi veszteségek ellenére emelkedésbe váltott a Mol árfolyam, az olajipari részvényt 40 forinttal tegnapi ára felett jegyzik. Egy százalékkal drágul a Richter, féllel az OTP, a Matáv kurzus veszteségei azoban már meghaladták a két százalékot.
A Graphisoft által okozott kellemes meglepetést közel kilenc százalékos drágulással honorálta a piac, a gyenge NABI eredmény pedig hasonló mértékű visszaesését vont maga után. Heves a mozgás az áramszolgáltatók piacán is, a Démász és Dédász papírok a mélybe tartanak, miközben az Elmü árát 500 forinttal magasabbra emelték a befektetők.
