Az újság információi szerint az álbróker és a volt vezérigazgató legalább tucatszor járt a kancellárián, legtöbbször banki ügyekben tárgyaltak. (Rejtő - akárcsak a magyar bankvezérek többsége - szintén rendelkezett MEH-es belépővel.) Ezeken a tárgyalásokon azonban nem a K&H Equitieses ügyfelek kifosztása volt a téma, annál általában jóval prózaibb dolgok álltak a megbeszélések középpontjában.
Az odalátogató bankszakemberek különböző pénzügyi szolgáltatásokat ajánlottak fel a kormányzatnak, így szó esett a K&H-s részvételről a tervezett köztisztviselői bankkártya szolgáltatásban, valamint a diákhitelezésben. A K&H érdeklődött az iránt is, miként tudna finanszírozóként részt venni a tervezett börtönépítésekben, valamint az egyházi ingatlanok előfinanszírozásában.
