BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rejtő E. Tiborral járt-kelt a MEH-ben Kulcsár

A K&H Bank volt vezérigazgatójával Rejtő E. Tiborral járt többször is a Miniszterelnöki Hivatalban Kulcsár Attila, a milliárdos sikkasztással gyanúsított bróker - írja mai számában a Népszava.

2003. augusztus 12. kedd, 09:52

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az újság információi szerint az álbróker és a volt vezérigazgató legalább tucatszor járt a kancellárián, legtöbbször banki ügyekben tárgyaltak. (Rejtő - akárcsak a magyar bankvezérek többsége - szintén rendelkezett MEH-es belépővel.) Ezeken a tárgyalásokon azonban nem a K&H Equitieses ügyfelek kifosztása volt a téma, annál általában jóval prózaibb dolgok álltak a megbeszélések középpontjában.
Az odalátogató bankszakemberek különböző pénzügyi szolgáltatásokat ajánlottak fel a kormányzatnak, így szó esett a K&H-s részvételről a tervezett köztisztviselői bankkártya szolgáltatásban, valamint a diákhitelezésben. A K&H érdeklődött az iránt is, miként tudna finanszírozóként részt venni a tervezett börtönépítésekben, valamint az egyházi ingatlanok előfinanszírozásában.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet