Veszteséggel zárta az első félévet a tőzsde egyik legillikvidebb papírját kibocsátó EHEP. A Buda-Cash részesedését a múlt év végén csökkentő portfólió-kezelő 2003 első hat hónapjában az egy évvel korábbival szinte hajszál pontosan megegyező árbevétel mellett 42 millió forinttal keveseb nyereséget termelt. A romló teljesítményt, s a tavaly még 33 milliós nyereséget mutató mérleg szerinti eredmény mínusz 9 millióba való fordulását a pénzügyi műveletek elmaradt bevételei okozták.
