Nem egyszerű a dolga a K&H Equities-es ügyfeleknek, ha részvényügyleteket szeretnének lebonyolítani. Az egyszeri kuncsaftnak ugyanis először nyitnia kell egy számlát valamely másik brókercégnél, majd eltranszferálnia oda papírjait. A transzfer előtt azonban személyesen be kell fáradni valamely K&H Equities-irodába, s aláírnia, hogy számlájával minden rendben, egyéb követelése nincs a brókercéggel szemben - monda el kérdésünkre a társaság egyik üzletkötője.
