BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A K&H Equitiest nem olyan könnyű otthagyni

Nincsenek könnyű helyzetben a K&H brókercégének ügyfelei, ha a PSZÁF-felfüggesztés ellenére is intézni szeretnék értékpapír-ügyleteiket.

2003. augusztus 1. péntek, 11:06

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nem egyszerű a dolga a K&H Equities-es ügyfeleknek, ha részvényügyleteket szeretnének lebonyolítani. Az egyszeri kuncsaftnak ugyanis először nyitnia kell egy számlát valamely másik brókercégnél, majd eltranszferálnia oda papírjait. A transzfer előtt azonban személyesen be kell fáradni valamely K&H Equities-irodába, s aláírnia, hogy számlájával minden rendben, egyéb követelése nincs a brókercéggel szemben - monda el kérdésünkre a társaság egyik üzletkötője.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet