A Mol után az OTP Bank is komolyan foglakozik horvátországi tulajdonszerzés lehetőségével - írja hétfői számában a Vjesnik című zágrábi konzervatív napilap. Az újság szerint az OTP több változatot is vizsgál a horvátországi terjeszkedéssel kapcsolatban, kezdve a kisebb bankok megvételétől az önálló alapításon át a saját pozíciók építéséig. Konkrétumokról azonban egyelőre még nem született döntés.
