BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Horvát célpontot keres az OTP is

A Mol után az OTP Bank is komolyan foglalkozik horvátországi tulajdonszerzés lehetőségével. A magyar pénzintézet kisebb bankok megvételétől az önálló alapításig több lehetőséget vizsgál - idézi a horvát Vjesnik című napilapot az MTI.

2003. július 28. hétfő, 11:53

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol után az OTP Bank is komolyan foglakozik horvátországi tulajdonszerzés lehetőségével - írja hétfői számában a Vjesnik című zágrábi konzervatív napilap. Az újság szerint az OTP több változatot is vizsgál a horvátországi terjeszkedéssel kapcsolatban, kezdve a kisebb bankok megvételétől az önálló alapításon át a saját pozíciók építéséig. Konkrétumokról azonban egyelőre még nem született döntés.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet