A Mol a határozatlan idejű felfüggesztés alatt a szlovák versenyhivatal által is engedélyezett 31,6 százalékos paketthez sem tud hozzájutni, a szlovák törvények értelmében ugyanis ez csak a tőzsdén való átkötéssel lenne megvalósítható.
A szlovák J&T Securities brókercég kérésére függesztették fel a Slovnaft papírok kereskedését, mert az olajipari cégben közel 15 százalékot birtokló befektetési csoportot vezető brókerház magasabb árat szeretne kiharcolni részvényeiért. (Feltehetőleg a vételi árfolyam emelésének céljából ők generálták a múlt hétvégi, a felvásárlást közel 12 milliárd forinttal drágító hatalmas forgalmat is).
2003. március 27. csütörtök, 11:53

A Mol a határozatlan idejű felfüggesztés alatt a szlovák versenyhivatal által is engedélyezett 31,6 százalékos paketthez sem tud hozzájutni, a szlovák törvények értelmében ugyanis ez csak a tőzsdén való átkötéssel lenne megvalósítható.