BUX 139330.79 0,02 %
OTP 45340 0,09 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Életjeleket adott a forintpiac

Enyhén erősödött a forint a bankközi devizapiacon, az euróért a nyitásban 246,00-246,20 forintot kellett fizetni.

2003. március 27. csütörtök, 10:45

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az elmúlt napokénál valamivel élénkebb, ám továbbra is átlag alatti forgalom mellett mostanra valamelyest gyengült a magyar fizetőeszköz, jelenleg a sávközéptől számított 10,75 százalékon áll. Az elmozdulás vélhetőleg a zloty gyengülésének és az euró/dollár árfolyam enyhe eltolódásának köszönhető. Az ING üzletkötője nem ma sem számít jelentősebb elmozdulásra, véleménye szerint az euró-jegyzés a 246,00-246,50-es sávban marad. A dollár 229,40-229,60 forinton cserél gazdát.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet