Az elmúlt napokénál valamivel élénkebb, ám továbbra is átlag alatti forgalom mellett mostanra valamelyest gyengült a magyar fizetőeszköz, jelenleg a sávközéptől számított 10,75 százalékon áll. Az elmozdulás vélhetőleg a zloty gyengülésének és az euró/dollár árfolyam enyhe eltolódásának köszönhető. Az ING üzletkötője nem ma sem számít jelentősebb elmozdulásra, véleménye szerint az euró-jegyzés a 246,00-246,50-es sávban marad. A dollár 229,40-229,60 forinton cserél gazdát.
