A nyitás óta eltelt időben veszteségbe fordult a Mol jegyzése, az olajipari részvényért délben 4770 forintot, hétfői áránál 15 forinttal kevesebbett fizettek. A Deutsche Telekom-részvények drágulása ellenére esik a Matáv kurzusa, a távközlési papír eddig 5 forintot veszített értékéből. A gyógyszerpapírokkal is előző áruk alatt kereskednek, a Richter 14 205, az Egis 6 630 forinton cserél gazdát. A vezető részvények közül egyedül az OTP erősödik, a bankpapír árfolyama eddig egy százalékkal kapaszkodott feljebb.
Váratlan eladási hullám nyomja lefelé az áramszolgáltatók kurzusát, a Titász 190, a Démász 225, az Elmü 100 forintot veszített értékéből. A tulajdonosi hacok felfelé hajtják a Pannonplast árfolyamát, a műanyagipari részvény 15 fornttal drágult eddig.
