2003. április 1-től a Budapesti Értéktőzsde részvényindexének (BUX) kosarából kikerülnek a Nabi-papírok, új részvény nem kerül be, így marad az Antenna Hungária, a BorsodChem, a Danubius, a Démász, az Egis, a Matáv, a Mol, az
OTP, a Pannonplast, a Rába, a Richter, a Synergon és a TVK - derül ki a BÉT közleményéből.
A tőzsde március 25-én teszi közzé az egyes részvényeknek az új összetételű kosárba bevezetett mennyiségét a március 24-i adatok és az egyes papírok közkézhányada alapján.
A Nabi többszöri meg nem felelés miatt kerül kivezetésre, míg a jelenleg a kosárban szereplő sorozatok közül az Antenna, a Danubius és a Synergon részvényei első ízben nem feleltek meg a felülvizsgálati
követelményeknek, ezért egyelőre nem kerülnek ki az index kosarából - fogalmaz a közlemény.
