A Magyar Tőkepiac mai számában megjelent tájékoztatás szerint a Mezőgép Rt. 2003. április 10-én, délután 4 órakor tartja évi rendes közgyűlését. A közgyűlési meghívóból kiderül, hogy az igazgatóság (it) és a felügyelő bizottság az eredménykimutatást elfogadásra javasolja, továbbá az it az osztalék kifizetése helyett a nyereség eredménytartalékba helyezését indítványozza. A társaság részvényenként 26 forint eredményt ért el 2002-ben.
