BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mezőgép-részvényesek az idén sem kapnak osztalékot

Úgy tűnik, a Mezőgép az idén sem fizet osztalékot, legalábbis az igazgatóság ezt javasolja.

2003. március 6. csütörtök, 09:31

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Tőkepiac mai számában megjelent tájékoztatás szerint a Mezőgép Rt. 2003. április 10-én, délután 4 órakor tartja évi rendes közgyűlését. A közgyűlési meghívóból kiderül, hogy az igazgatóság (it) és a felügyelő bizottság az eredménykimutatást elfogadásra javasolja, továbbá az it az osztalék kifizetése helyett a nyereség eredménytartalékba helyezését indítványozza. A társaság részvényenként 26 forint eredményt ért el 2002-ben.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet