A Nikkei-225 indexet a korai órákban a legnagyobb exportáló cégek papírjai indították meg felfelé, ugyanakkor a legújabb olajáremelkedés miatt csökkent a papírgyártó vállalatok kurzusa.
A Nikkei-mutató végül hajszálnyi, 0,04 százalékos emelkedéssel zárt, 1,77 százalékkal alacsonyabban, mint egy héttel korábban, mellyel megközelítette a tőzsdeindex 20 éves mélypontját. A nap vesztesei a bankok voltak, a négy nagy közül három részvényeinek ára csökkent.
