A román lap úgy tudja, az OTP a Román-Amerikai Befektetési alappal közösen a BR 70 százalékos részvénypakettjének megszerzéséről tárgyal.
Az OTP nem tett le a romániai piacszerzésről, a magyar pénzintézet most a Banca Romaneasca (BR) többségének megszerzését tervezi -írja a Ziarul Financiar. A román pénzintézet országszerte 23 fiókkal (+ a központ) rendelkezik.
2003. február 20. csütörtök, 09:11

A román lap úgy tudja, az OTP a Román-Amerikai Befektetési alappal közösen a BR 70 százalékos részvénypakettjének megszerzéséről tárgyal.