Délután 10,81 százalékon állt a hazai fizetőeszköz, ez 0,10 százalékponttal gyengébb a keddi jegyzésnél. A kereskedés eseménytelenül indult, délelőtt alig kötöttek üzletet, az alacsony forgalom mellett a forint viszonylag szűk sávban, 10,70 és 11,00 százalék között ingadozott. Az eurót 246,20/30 forinton, míg a dollárt 229,50/70 forinton váltották a bankok. A forintpiacon továbbra sincs elmozdulás, az overnight és a tomnext kamatok ezúttal is 3,20–3,50 százalék között maradtak.
