BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A tőzsdére tart a Videoton, az Intercom és a Fradi

Újabb kibocsátók léphetnek a Budapesi Értéktőzse (BÉT) virtuális parkettjére a tőzsdevezetés legújabb tervének eredményeképpen – írja a Magyar Hírlap. A BÉT elnöke, Jaksity György a lapnak elmondta, hogy 12 meghívott céggel kívánják megalakítani a tőzsdére lépők klubját.

2003. február 5. szerda, 09:46

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A cégek, amelyek között megtalálható a Videoton, a Morgan Hill, a KFKI Számítástechnikai Rt., az Intercom és a ferencvárosi labdarúgócsapatot működtető rt., a piaci folyamatok kedvező alakulása esetén tartanák elképzelhetőnek a tőzsdei bevezetést. Az első újonc a szoftverfejlesztő - szolgáltató Morgan Hill Consulting Rt. lehet. Az új belépők klubja beilleszkedik a BÉT-vezetőség három éves, évi 100 millió forintos tőzsdeélénkítési és szemléletformáló kampányába.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet