A szlovákiai vasutak leállása miatt leállt a Slovnaft kivitele is, a sztrájk naponta 80 millió korona (mintegy 470 millió forint) veszteséget okoz a Mol Rt. leányvállalatának - derül ki a társaság közleményéből.
Annak érdekében, hogy minél lassabban teljenek meg a cég tárolói, már csökkentették a termelést, de ha 10 múlva sem indulnak meg a szerelvények, akkor szüneteltetni kell a finomítói tevékenységet.
