BUX 139119.42 -0,13 %
OTP 45320 0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Slovnaft: napi félmilliárdos veszteség a vasutassztrájk miatt

A szombaton elkezdődött, határozatlan időre meghirdetett szlovákiai vasutassztrájk miatt napi 80 millió korona veszteséget szenved el a Slovnaft.

2003. február 3. hétfő, 15:35

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A szlovákiai vasutak leállása miatt leállt a Slovnaft kivitele is, a sztrájk naponta 80 millió korona (mintegy 470 millió forint) veszteséget okoz a Mol Rt. leányvállalatának - derül ki a társaság közleményéből.
Annak érdekében, hogy minél lassabban teljenek meg a cég tárolói, már csökkentették a termelést, de ha 10 múlva sem indulnak meg a szerelvények, akkor szüneteltetni kell a finomítói tevékenységet.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet