A vegyipari társaság - mint feljogosított villamosenergia-fogyasztó - él az dén liberalizált árampiac által biztosított lehetőséggel, így 2003. február 1-jétől villamosenergia-igényének 50 százalékát importból szerzi be. Erről ma, azaz január 29-én szállítási és átvételi keretszerződést ír alá a svájci Entrade GmbH magyarországi leányvállalatával, az Entrade Hungary Kereskedelmi Kft.-vel - áll a BorsodChem közleményében.
