BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fizetős lesz a vg.hu

Szeptember 2-től az eddiginél is fizetősebb lesz a Világgazdaság internetes oldala, a vg.hu - jelentette be Lovas Dániel, a lapot kiadó Zöld Újság Rt. elnök-vezérigazgatója a mai sajtótájékoztatón. Ma mintegy 3500-an fizetnek elő a nyomtatott lap anyagait is tartalmazó - részben már most is csak fizetség ellenében elérhető - vg.hu-ra, amelynek a jövőben csak az első oldal lesz ingyen megtekinthető.

2002. augusztus 29. csütörtök, 12:13

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet