A reggeli zuhanás után a kora délutáni órákban emelkedni kezdett a Deutsche Telekom részvényének kurzusa. A befektetőket meglepte ugyan a társaság hatalmas első féléves vesztesége, de a második negyedéves EBITDA 7 százalékos emelkedése, valamint az óriási adósságállomány júniusi csökkenése úgy tűnik elegendő bizonyíték arra: van remény, hogy a cég újra régi fényében ragyogjon. Délután háromnegyed kettőkor a részvény értéke 1,4 százalékkal volt magasabb keddi záróértékénél.
2002. augusztus 21. szerda, 13:46
