BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

BÉT: továbbra sem pörögnek a papírok

Minimális, kevesebb mint 900 milliós forgalom mellett ismét felfelé halad a BUX, délután két órakor a napi maximuma közelében 2 090 ponton állt, ami 1,5 százalékos emelkedést jelent.

2002. augusztus 8. csütörtök, 14:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A forgalom tekintetében a Matáv, százalékosan a Mol papírja vezeti az erősödést, előbbi 0,8, utóbbi 1,9 százalékot hízott. A Richter részvénye 0,4, míg az OTP-é 1,6 százalékkal ér többet tegnapi záróértékénél.
A gyorsjelentések nem kavarták fel túlságosan a piacot, sem az eredményeit ma publikáló Graphisoft sem a Globus sem az Elmü részvényeire nem kötöttek eddig üzletet. A várakozások felett teljesítő Démász már csak 200 forintos előnyt élvez.

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet