A Bux a tegnapi záráshoz képest 45 ponttal feljebb található, a kedd tíz órai értéke 7580 pont. A jelek szerint a tegnap bejelentett részleges júliusi gázáremelés jót tett a Mol paírok árfolyamának, eddig már 45 forintot drágult, jelenleg 4810 forinton cserél gazdát. A rendkívüli közgyűlés elé néző Antenna Hungária ma 50 forinttal 2400 forintra drágult. A blue chipek közül az OTP jegyzése ma 11 forinttal 2131 forintra emelkedett, míg a Matáv 10 forinttal 835 forintra drágult. Ma az eddigi legnagyobb vesztes az Édász, az áramszolgáltató papírjainak árfolyama 195 forinttal 14 555 forintra csökkent.
2002. június 25. kedd, 10:14
