Hétfőn jár le az E.ON 73,561 eurós (tegnapi árfolyamon 17 720 forintos) nyilvános vételi ajánlata az Édász-részvényekre, a részvény keddi ezer forintos áresését az magyarázza, hogy a tőzsdén azóta vett papírokat már nem lehet felajánlani. Lapunk információja szerint a Magyar Energiahivatal (MEH) már engedélyezte a tranzakciót, a másik feltétel, a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) engedélye optimális esetben július közepére várható. Részletek a csütörtöki NAPI Gazdaságban.
2002. június 12. szerda, 23:59
