Az európai tőzsdék zuhanásba kezdtek, a német DAX 0,49 százalékos mínuszban van, míg a párizsi CAC 0,46 százalékot esett a nyitás óta. A kontinentális trenddel lépést tart a Footsie is, London 0,45 százalékkal ment lejjebb eddig. Különösen a távközlési szektor muzsikál gyengén, a Vodafone ma már 7,8 százalékos mínuszban van, de a Vivendi is esik.
2002. május 3. péntek, 09:35
