A tőzsdén kívüli részvények piacát a legtöbb bróker már évek óta halottnak minősíti. Akik azonban közelebbről figyelik a parketten kívüli közműtársaságok, illetve néhány korábban nyilvános cég papírjainak forgalmát, tudják, hogy az osztalékszezon előtt megélénkül az érdeklődés. Most is akadnak olyan részvények, amelyek az árfolyamra vetítve 20 százalék körüli osztalékhozammal örvendeztethetik meg befektetőiket. Részletek a szerdai NAPI Gazdaságban.
2002. április 16. kedd, 23:59
