BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Beváltást ajánl a kárpótlási jegytulajdonosok egyesülete

Érvényt kell szerezni annak a két évvel ezelőtt született kormányhatározatnak, amely kétszeri hosszabbítás után, 2001. június 30-i határidővel a kárpótlási folyamat lezárását célozza – jelentette ki lapunknak Molnár Tamás, a Kárpótlási Jegytulajdonosok Érdekvédelmi Egyesületének szóvivője. A januárban alakult egyesület képviselői múlt pénteken a PM-ben Terták Elemér helyettes államtitkárnak fejtették ki elképzeléseiket, és abban állapodtak meg, hogy részletes javaslataikat két héten belül írásban juttatják el a kormányzathoz. Részletek a szerdai NAPI Gazdaságban.

2002. február 5. kedd, 23:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet