Beváltást ajánl a kárpótlásijegy-tulajdonosok egyesülete
Érvényt kell szerezni annak a két évvel ezelőtt született kormányhatározatnak, amely kétszeri hosszabbítás után, 2001. június 30-i határidővel a kárpótlási folyamat lezárását célozza - jelentette ki lapunknak Molnár Tamás, a Kárpótlási Jegytulajdonosok Érdekvédelmi Egyesületének szóvivője. A januárban alakult egyesület képviselői múlt pénteken a PM-ben Terták Elemér helyettes államtitkárnak fejtették ki elképzeléseiket, és abban állapodtak meg, hogy részletes javaslataikat két héten belül írásban juttatják el a kormányzathoz.
