BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nyereséget tűzött ki célul az Antenna Hungária

Az Antenna Hungária Rt. 2002-ben a tőkehiány ellenére is nyereséges akar maradni. A társaság továbbra is hangsúlyt fektet K+F tevékenységre, ezen belül is a földfelszíni digitális televíziózás megvalósítására, de mindezen célokra a tavalyinál kevesebbet lehet költeni, mert emelkednek a cég kamatterhei is. Így K+F-re idén másfél milliárd fordít a társaság.

2002. február 1. péntek, 10:40

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az idei legfontosabb kérdés az hogy az AH mit kezd a Vodafone márkanév alatt szolgáltató VRAM Rt.-ben meglevő részvényeivel. Ha szeptemberig nem lesz tőkeemelés az AH-ban, akkor a cég nem fogja tudni kifizeti a tavalyi tőkeemelésből rá jutó részt, így részesedése a társaságban 30-ról 20 százalékra csökken. Az AH-ban szükséges tőkeemelés mértékét László Géza vezérigazgató 15-20 milliárd forintra tette, a tőke bevonásában a PriceWaterhouseCoopers segédkezik.

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet