BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Orbán miatt megy a Mol

Orbán Viktor miniszterelnök ma külföldi újságírókkal reggelizve elmondta, hogy az állam komolyan tárgyal a Mol-lal a gázüzletág megvételéről. Egyes hírek szerint az is elhangzott, hogy az állam nem lesz szűkmarkú az ügyben, mert a gázüzletágnak állami kézbe kell kerülnie. A Mol ma 5740 forint is volt, de az utóbbi percekben 5500 forint körül mozog.

2002. január 31. csütörtök, 11:30

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet