Talán mindegy, talán nem, de ez azt jelenti, hogy hivatalosan nincs recesszió az USA-ban, hiszen nem volt két olyan egymást követő negyedév, hogy a gazdaság zsugorodott volna, egyedül a harmadik negyedévben regisztráltak 1,3 százalékos GDP csökkenést. Ezek után este már egyáltalán nem okozott meglepetést, hogy a FED nem csökkentette tovább irányadó kamatát, maradt az 1,75 százalék. Ennek ellenére a Nasdaq csak este mászott ki a negatív tartományból.
