A Debreczeni Kálmán bejelentette, hogy ő és két közvetlen hozzátartozója lett a D-Termin Kft. valamennyi üzletrészének tulajdonosa, és így közvetett befolyásuk a Rizikó Factory Rt-ben 30,99 százalékra nőtt. A Rizikó Factory ezzel egy időben azt jelentette be, hogy eladta az Aranypók Rt-ben meglevő, a jegyzett tőkére vetítve 16,97, a saját tőkére vetítve pedig 11,33 százalékos részesedését, így jelenleg nulla befolyása van az Aranypókban.
2002. január 31. csütörtök, 07:46
