Az igazgató a részvényeket a bejelentés utáni egy hónapban eladva csaknem 3 millió forint árfolyamnyereségre tett szert. A felügyelet az árfolyamnyereség kétszeresére bírságolta Stangát, akit ezen túl a bejelentési kötelezettség megsértése miatt is elmeszelt, további 20 ezer forintra. A bennfentes kereskedelem büntetőjogi kategória, ezért nem kizárt, hogy az ügy a bíróságon is folytatódik.
