BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A bíróságon nyert, a PSZÁF-nál vesztett az OTP

Egy millió forintra bírságolta PSZÁF az OTP-t egy magánbefektető panasza miatt, holott a pénzintézet korábban jogerősen pert nyert az ügyféllel szemben a kérdéses ügyben. Történt, hogy az OTP saját rendszerének hibája miatt 13 darab állampapír ügyletben a piaci árnál 126 millió forinttal magasabb összeget fizetet ki az ügyfélnek, amit azután - sikerrel - visszaperelt.

2002. január 10. csütörtök, 08:06

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet