Az Egis Rt., amely üzleti évét francia tulajdonosához igazodva szeptember 30-án zárja, pénteken tartja éves rendes közgyűlését, ahol a tulajdonosok döntenek a kifizetendő osztalék mértékéről is. Miután a pénzügyi év váltása 2001-ben történt, a társaság tulajdonképpen első 9 havi eredményeiről ad számot. A társaság igazgatósága az 1000 forint névértékű részvények után 90 forintos osztalék kifizetését javasolja a csonka évre.
2002. január 9. szerda, 08:27
