Kaczmarek tegnap jelentette be a PKN-ről szóló döntés elhalasztását, azután úgy nyilatkozott, hogy ha a Rafineria eladása nem lenne sikeres, akkor el kell gondolkodni a két társaság összevonásán. A Molnak nyilván nem lenne ellenére, ha egy összeolvasztott céget vehetne meg, de egyenlőre az is kérdéses, hogy a magyar olajcég lesz-e a vevő.
